Loc D Nr. Echipa Copil Parinte Categorie Total
1 136 Ursuletii Alergatori Tudor Vezentan Diana Vezentan 7-9 00:18:05
2 182 K2 Aron Krecsi Alpar Krecsi 7-9 00:18:18
3 130 Visatorii Tudor Zbranca Emil Zbranca 10+ 00:21:58
4 180 Topan Cristian Topan Mihaela Topan 7-9 00:22:00
5 137 Ursuletii Alergatori Vezentan Andreea Diana Vezentan 10+ 00:22:11
6 184 Vadak Krecsi Hunor Gabriela Krecsi 7-9 00:22:13
7 113 Iepurașii Victor Diaconu-Muresan Andrei Diaconu-Muresan 0-3 00:23:00
8 167 Vikingii Molnar Cezar Bogdan Molnar 10+ 00:23:02
9 140 Run 4 Fun / Pârșii Scârțâietori Cătuna Răzvan Anca Constantinescu-Dobra 7-9 00:23:13
10 117 Ziki Zeng Iulia Zeng Ioan 10+ 00:23:16
11 139 Run 4 Fun / Pârșii Scârțâietori Alexandru Constantinescu-Dobra Anca Constantinescu-Dobra 7-9 00:23:29
12 150 K3 Ana Konya Matilda Konya 10+ 00:23:54
13 160 urgii eric gherman delia gherman 4-6 00:24:07
14 142 Futrinkák Zalán Török Annamária Török 7-9 00:24:15
15 105 Artistele Patricia Busuioc Liliana Busuioc 10+ 00:24:47
16 143 Pisicuțele aurii Lavinia Roman Maria Roman 7-9 00:25:03
17 189 Cătălin Oganovici Lucian Oganovici 10+ 00:25:05
18 152 K3 Pop Dana Matilda Konya 7-9 00:25:23
19 188 Georgescu Fabio Alexandru Oana Maria Georgescu 7-9 00:25:51
20 183 Vadak Agota Krecsi Gabriela Krecsi 7-9 00:26:01
21 170 Kovacs Eszter Cristian Muntean 7-9 00:26:18
22 198 Gheparzii Alexandru Ciornai Ghenadie Ciornai 7-9 00:26:35
23 179 Florian Elise-Michelle Gutan Petronela Ursan 10+ 00:26:36
24 102 NoRoK Albert Robert Zoltan Csaba Albert 7-9 00:26:42
25 192 Alexia Marinescu Rareș Marinescu 7-9 00:26:53
26 157 Panda Naomi Papp Adriana Papp 10+ 00:26:54
27 149 Runners Club Philip Morar Horatiu Morar 4-6 00:26:57
28 156 Gorby Miruna Gîrboan Simona Gîrboan 4-6 00:27:01
29 125 Lego Team Alexandru Darius Radu Alina Radu 7-9 00:27:20
30 145 Câinii Radu Ionuț Moldovan Maria Gabriela Moldovan 10+ 00:27:22
31 165 Vikingii Ana Molnar Bogdan Molnar 10+ 00:27:25
32 168 David Muntean Cristian Muntean 4-6 00:27:30
33 126 Ursii Panda Stefana Sandu Ana-Maria Sandu 7-9 00:27:47
34 172 Eric Felman Emilian Felman 4-6 00:28:04
35 175 Theodor Felman Ana-Maria Felman 0-3 00:28:05
36 144 Blonzii Mark Mihaela Maier 10+ 00:28:13
37 166 Vikingii Molnar Alexandra Bogdan Molnar 7-9 00:28:22
38 169 Kovacs Milan Cristian Muntean 4-6 00:28:29
39 209 Rozy Miruna Vlad Mihaela Vlad 7-9 00:28:38
40 199 Gheparzii Dima Alex Ghenadie Ciornai 7-9 00:28:38
41 202 Miruna Cristea Lavinia Cristea 10+ 00:28:53
42 193 Marinescu Melisa Rareș Marinescu 7-9 00:29:19
43 195 Barna Șerban Delia Gherman 10+ 00:29:19
44 133 Culda Matei Claudia Culda 7-9 00:29:28
45 196 BLOOMIX Zara Pârlea Sorin Pârlea 4-6 00:29:48
46 200 Întârziații Patricia Rațiu Manuela Piciu 10+ 00:29:48
47 201 Întârziații Gherman Sara Manuela Piciu 10+ 00:29:48
48 116 Schnuck s Stefan Dan Ilies Simina Ilies 7-9 00:30:06
49 131 ZMEII ROBERT ZMEU EMILIAN ZMEU 4-6 00:30:31
50 154 Laura Man Monica Man 4-6 00:30:47
51 174 Cătălin Alexia Emilian Felman 10+ 00:31:28
52 173 Cătălin Daria Emilian Felman 7-9 00:31:30
53 203 Opris Alex Lavinia Cristea 10+ 00:31:49
54 159 Balu David Sztranyiczki Ildiko Sztranyiczki 4-6 00:32:06
55 158 Panda Papp Rebeka Adriana Papp 10+ 00:32:06
56 135 Alexandra Balan Huanita Balan 7-9 00:32:08
57 163 Piston Daniel Kiss Anna Maria Szoke 4-6 00:32:24
58 211 Gheparzii MiLășan Enia MiLășan 7-9 00:32:25
59 210 Gheparzii Iona MiLășan MiLășan 4-6 00:32:29
60 153 Pârșii Anda Ilinca Gavrilă Tiberiu Șerban Gavrilă 0-3 00:32:34
61 187 Luca Mihai Georgescu Oana Maria Georgescu 10+ 00:32:34
62 109 Cosmicii Cosma Sebastian Adrian Cosma 0-3 00:32:35
63 148 Rapid Fekete-Tuturaru Andrei Lucian Fekete-Tuturaru 4-6 00:32:35
64 212 ALEX Maria Berinschi Nicoleta Todoroi 7-9 00:32:50
65 185 Yorik + Cristi Cristian Butanu Csilla Veres 7-9 00:33:20
66 191 Garmin Sasha Bidian Monica Cojognean 4-6 00:33:27
67 146 Fulger Andrei Cucuiet Florin Cucuiet 4-6 00:33:47
68 171 Andrei Muntean Mirela Muntean 4-6 00:33:48
69 161 Panda 1 Toma Diaconescu Monica Diaconescu 4-6 00:33:56
70 129 Toti patru Tofan Victor Alina Tofan 4-6 00:34:02
71 128 Toti patru Tudor Tofan Alina Tofan 4-6 00:34:03
72 106 R2-D2 Tudor Campean Iulia Campean 7-9 00:34:17
73 204 Magyar George Lavinia Cristea 7-9 00:34:29
74 141 Popicii Pop Natasa Petra Pop 0-3 00:34:30
75 101 NoRoK Noemi Albert Zoltan Csaba Albert 7-9 00:34:40
76 215 Intercasa Mara Apătăcioae Dana Boricean 10+ 00:34:44
77 194 Dan Mihai Căpâlna Delia Gherman 10+ 00:35:11
78 205 Botond Szucs Erzsebet Szucs 7-9 00:35:20
79 162 Panda I Tudor Diaconescu Iulia Diaconescu 4-6 00:35:23
80 206 Iulia Prodan Liliana Prodan 10+ 00:35:51
81 207 Farkas Irina Liliana Prodan 7-9 00:35:52
82 132 Maria Culda Claudia Culda 7-9 00:36:02
83 134 Krisan Tudor Claudia Culda 4-6 00:36:09
84 220 Bota George Gabtriel Bota 4-6 00:37:31
85 219 Răzvan Bota Gabtriel Bota 4-6 00:37:32
86 181 Garmin Yorick Winkeler Csilla Veres 7-9 00:37:42
87 110 Mogaldetele Maria Mineea Cretu Georgiana Cretu 7-9 00:37:45
88 111 Mogaldetele Cretu Mircea George Georgiana Cretu 4-6 00:37:47
89 122 SARILILINA Sára Szántó Katalin Moscu 10+ 00:38:05
90 155 Man Irina Monica Man 4-6 00:38:11
91 176 TeeAk Akos Vassy Tunde Vassy 4-6 00:38:23
92 197 Fluturașii Sofia Ciornai Adela Armașu 4-6 00:38:48
93 121 Mateii Matei Dohotaru Ioana Mica 0-3 00:39:22
94 120 Bumbi Team Bernadett Nora Marton Janos Marton 4-6 00:40:06
95 186 Mara Moraru Radu Moraru 4-6 00:40:16
96 123 SARILILINA Szabo Lili Katalin Moscu 4-6 00:40:54
97 108 Gheparzii Stefan Constantinescu Mihai Constantinescu 4-6 00:40:58
98 103 Greens Maia Vendlinger Axente Oana Axente 0-3 00:41:37
99 164 Sânziana Molnar Mihaela Ana Molnar 0-3 00:43:30
100 217 Alex Mititean Mihai Mititean 0-3 00:45:35
101 112 Mogaldetele Pop Ana Stanca Georgiana Cretu 0-3 00:45:52
102 127 CSM Rupicapra Junior Karolina Szenasi Ramona Szenasi 4-6 00:46:21
103 104 Ilinca Berea Alina Berea 4-6 00:48:40
104 216 Mămăruțele Sara Manolache Rodica Manolache 0-3 00:52:57
105 214 Fun Family Rucan-Pop Andreea Mihai Rucan-Pop 0-3 00:57:25
106 213 Fun Family Alex Rucan-Pop Mihai Rucan-Pop 0-3 00:57:25
107 218 Ovidiu Rus Mihai Rus 0-3 01:01:03
108 107 Bumbitzeii Serban Chis Cosmin Chis 0-3 01:06:10
109 208 Gabriel Strămțan Maria Lăcrămioara Stremțan 4-6 01:06:16
110 178 Ioana Mărginean Filomela Mărginean 0-3 01:11:43
111 138 Minions Eric Rosu Dana Rosu 10+ 01:17:18
112 221 Contiu Andrei Conțiu 0-3 01:17:30
113 190 Fulger Andrei Mureşan Carmen Mureşan 4-6 01:18:03
114 118 Căluții Zburători Oliver Makkai Ioana Makkai 0-3 01:20:01
115 114 Melcisorii Eric Traian Echim Adriana Echim 0-3 dnf
116 119 BubbleMaker Briana Margineanu Andrei Margineanu 4-6 dnf
117 177 Junior Nicolas Bărnuțiu Mihaela Bărnuțiu 4-6 dnf
118 147 Rapid Vlad Fekete-Tuturaru Lucian Fekete-Tuturaru 7-9 dnf
119 115 MIMO Mara Cont Daniela Fratila 10+ dnf
120 124 ICSTRIM 5 Teodora Martin Razvan Onu 10+ dnf
121 151 K3 Konya Adam Matilda Konya 10+ dnf